PAMPOG.com - Ingyenes nemzetközi hirdetőoldal
PAMPOG.com - "PAMPOG International 2017" - Ingyenes nemzetközi hirdetőoldal. Magyar hirdetések a világ minden részéről a világ minden részére !
Oldalunkról, csapatunkról Turbo
Üdv a PAMPOG.com-on! Belépés Nincs még profilod az oldalunkon? Regisztrálj most
Kategóriák

1 photo

Hirdetés

A Karma Group Oy, Finnország vezető munkaerő közvetítő cége, saját csapatának bővítéséhez,

TOBORZÓ

kollégákat keres.

Feladatok:

-fémipari dolgozók felkutatása ismeretségi körből, vagy online
-jelentkezők kapacitálása, Finnországi munkavégzésre
-jelentkezőkkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
-folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel valamint a régió vezetővel elektronikus úton illetve telefonon
-ország specifikus hirdetések feladása, kezelése

Az ideális jelölt, Szerbiai, Romániai, vagy Szlovákiai, lakóhellyel rendelkezik, beszél magyarul és az adott ország hivatalos nyelvén. Tapasztalattal, illetve ismeretségi körrel bír fémipari területen. Agilis, motivált, jó kommunikációs és Internet használati képességekkel rendelkezik.

A munkakör az első időszakban 100%-os jutalékos rendszerben tölthető be. 100€ / kiutazott dolgozó
Megfelelő számú jelentkező generálását követően alapbér + jutalék rendszer kerül bevezetésre.

A jelentkezés, fényképes, angol vagy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehetséges a következő címre: munka@karmagroup.fi

INFO:
+36709454788, +36702796544, munka@karmagroup.fi, facebook/finnallasok.hr

Üzenek a hirdetőnek

Bezár
Lépj be és küldj üzenetet a hirdetőnek!

Kapcsolati info

- katt ide a megtekintéshez - +36702796XXX

Hirdetés helye

Európai Unió
- click to show - +36702796XXX

Kapcsolati info - email

Bezár
puorgamrak@aknum.fi
- Nem kijelolheto az email cim
- Ne kuldj SPAM emaileket erre a cimre
- Csak a hirdetessel kapcsolatban erdeklodj
Szia! Lépj be a profilodhoz.
Keresés
Kulcsszó
Kategória
Hely megadása

Ország

Régió(Megye)

Város

Képek feltöltése
Ára

Ára:

Advanced
Alapállapot